Disa fjalë prekëse të Ermonela Jahos drejtuar një personi të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 29-07-2016 Disa fjalë prekëse të Ermonela Jahos drejtuar një personi të veçantë

Sopranoja Ermonela Jago  ka falenderuar suportin e saj më të madh, maestron Placido Domingo për mbështetjen që i ka dhënë gjatë gjithë karrierës së saj. Sopranoja e vlerëson dhe falenderon pafundësisht për përputhjen që kanë në mendime edhe pse i përkasin gjeneratave të ndryshme. 

“Faleminderit maestro për thjeshtësinë dhe fjalët vlerësuese në konferencën e djeshme të shtypit, ato kanë një domethënie të madhe për mua sidomos kur shprehen nga një legjendë sic jeni ju.  Është shumë e rrallë të gjesh një përputhje mendimesh midis dy gjeneratave kaq të ndryshme. Nuk është e lehtë të bëhesh i madh, por merr një jetë të tërë të bëhesh human!"- është shprehur sopranoja shqiptare.

ermonela_123.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027076959609985
array(1) { ["section"]=> string(74) "disa-fjale-prekese-te-ermonela-jahos-drejtuar-nje-personi-te-vecante-48138" }