Disa vende të cilat duhet t’i vizitoni patjetër në Tiranë (Video)

Publikuar tek: politike, më 17:21 31-01-2016 Disa vende të cilat duhet t’i vizitoni patjetër në Tiranë (Video)

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, ka shpërndarë në profilin e tij një video të shkurtër me disa nga vendet më interesante për tu vizituar në kryeqytet.

“Merr 139 sekonda, shiko disa nga vendet më interesante të qytetit dhe fto miqtë ta vizitojnë. Turizmi, kultura, kulinaria dhe jeta e natës në sytë e 2 të rinjve që vizitojnë qytetin”, shkruan Veliaj.

Në video nënvizohen disa nga vendet më interesante për tu vizituar si Ura e Tabakëve, Kulla e Sahatit, Instalacioni Post Bllok, Piramida dhe Muzeu Kombëtar.

Ndaje me miqtë: A day trip in Tirana :)Merr 139 sekonda, shiko disa nga vendet më interesante të qytetit dhe fto miqtë ta vizitojnë. Turizmi, kultura, kulinaria dhe jeta e natës në sytë e 2 të rinjve që vizitojnë qytetin. #TiranaKulture #VizitoTiranen

Posted by Erion Veliaj on Sunday, January 31, 2016

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009443998336792
array(1) { ["section"]=> string(69) "disa-vende-te-cilat-duhet-t-i-vizitoni-patjeter-ne-tirane-video-31409" }