Disa zona të Tiranës mbeten pa energji elektrike, OSHEE jep njoftimin për nesër (ORARI)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:46 03-12-2020 Disa zona të Tiranës mbeten pa energji elektrike, OSHEE jep njoftimin për nesër (ORARI)

Puna në linjën Farkë-Ibë, e cila do të zhvillohet nesër do të lë pa drita për një interval kohor nga ora 09:00 deri në 16:00, katër zona të Tiranës.  

Njoftimi është bërë nga Operatori i Sistemit të Transmetimit përmes një statusi në rrjetet sociale.

Në të thuhet se për këtë interval kohor do të mbesin pa energji elektrike zonat Bërzhitë, Mullet, Baldushk dhe pjesërisht ajo e Ibës.

Capture_copy_copy.JPG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘T’ju vijë turp dhe të skuqeni që e thoni këtë’, Lleshaj i kthehet gazetares: Ç’të bëj që s’të përgjigjem dot me të njejtën gjuhë...
Gazetari Hoxha jep DETAJE të forta për atentatin MAFIOZ që iu bë Ilir Zelkës në Brazil: Punonte aty për llogari të një grupi nga Fieri, s’e kanë vrarë shqiptarët... »
Article Logic
Execution time: 0.010159969329834
array(1) { ["section"]=> string(91) "disa-zona-te-tiranes-mbeten-pa-energji-elektrike-oshee-jep-njoftimin-per-neser-orari-230104" }