Dita e Çlirimit? Për Berishën është një ditë relaksi buzë detit (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:34 29-11-2015 Dita e Çlirimit? Për Berishën është një ditë relaksi buzë detit (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha, tashmë e ka kthyer në rutinë shëtitjen e tij relaksuese buzë detit në Gjirin e Lalzit.

Duke qënë se opozita ka festuar ditën e djeshme 103 vjetorin e Pavarsisë dhe festën e çlirimit, Berisha e ka patur mëngjesin e sotëm të lirë dhe i është dedikuar aktiviteteve fizike duke shëtitur buzë detit.

“Sot paradite relaks! Gjatë një ecjeje të gjatë buzë detit”, shkruan Berisha në profilin e tij.

12274254_530883810405864_7517434028092932717_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh edhe kjo në Tiranë (Foto)
Janullatos bekon flamurin shqiptar, shërbesa në gjuhën greke dhe pa flamur shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.012059926986694
array(1) { ["section"]=> string(73) "dita-e-clirimit-per-berishen-eshte-nje-dite-relaksi-buze-detit-foto-26552" }