Dita e Europës, sot të gjithë qytetarët mund të vizitojnë Kuvendin e Shqipërisë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:57 09-05-2017 Dita e Europës, sot të gjithë qytetarët mund të vizitojnë Kuvendin e Shqipërisë

Gjatë ditës së sotme të gjithë qytetarët që janë kuriozë mund të shohin nga afër ambientet e brendshme të Kuvendit të Shqipërisë.

Kjo nismë vjen në kuadër të ditës së Europës. Qytetarët dhe turistët mund të viztojnë Kuvendin nga ora 13.00 deri në orën 18.00.

Ata lejohen të shikojnë sallën e seancave vetëm sot, në ditën e dyerve të hapura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditet Durrësi, shpërthim eksplozivi para vilës 3-katëshe (FOTOT)
Dhunoi gruan, përfundon prapa hekurave vlonjati (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0094461441040039
array(1) { ["section"]=> string(84) "dita-e-europes-sot-te-gjithe-qytetaret-mund-te-vizitojne-kuvendin-e-shqiperise-77963" }