Dita e tretë e protestës, ç'po ndodh sot nën çadrën e vendosur përballë kryeministrisë (Pamjet)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:28 20-02-2017 Dita e tretë e protestës, ç'po ndodh sot nën çadrën e vendosur përballë kryeministrisë (Pamjet)

Prej tre ditësh tashmë protestuesit demokratë vijojnë të qëndrojnë nën çadrën përballë kryeministrisë.

Newsbomb.al sjell foto nga ambienti i protestës nga ku protestuesit raportojnë për newsbomb.al se protesta ka qenë e qetë dhe se do të vijojë edhe në ditët në vazhdim, pa përcaktuar afat kohor.

Gjatë mëngjesit protestuesit nuk kanë qenë të shumtë në numër, por ata vetë bëjnë me dije se në orët në vazhdim do të ketë edhe më shumë protestues.

news5.jpgnews.jpgnews1.jpgnews2.jpgnews3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet marifeti i shoferëve për të mos paguar gjobat e Policisë
Grabitjet në Rinas, 5 të arrestuarit nuk kanë sulmuar blindat me para »
Article Logic
Execution time: 0.01142692565918
array(1) { ["section"]=> string(98) "dita-e-trete-e-protestes-c-po-ndodh-sot-nen-cadren-e-vendosur-perballe-kryeministrise-pamjet-69274" }