Dita e verës në Elbasan, RAMA tërheq VËMENDJEN me veshjen e çuditshme  (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 17:50 14-03-2019 Dita e verës në Elbasan, RAMA tërheq VËMENDJEN me veshjen e çuditshme  (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në qytetin e Elbsanit ku festohet më së miri Dita e Verës.

Rama është parë i shoqëruar nga deputeti i qarkut, Taulant Balla dhe kryebashkiaku Qazim Sejdini.

Por ajo çfarë ra në sy tek të gjithë është veshja me atlete sportive dhe me modelin e tij të veçantë të tutave, që mund të quhen ndryshe edhe poture.

Nuk dihet nëse kryeministri e ka bërë këtë zgjedhje për tu ndjerë sa më komod, apo për shkak të kushteve atmosferike, të cilat ndryshe nga vitet e tjera për këtë festë priteshin të shoqëroheshin nga shiu.

Megjithatë, Rama edhe këtë herë ia ka dal të fitojë vëmendjen e shumëkujt.

Edi-RAma-brekushet111.jpgEdi-RAma-brekushet1.jpg01-8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064940452575684
array(1) { ["section"]=> string(80) "dita-e-veres-ne-elbasan-rama-terheq-vemendjen-me-veshjen-e-cuditshme-foto-156433" }