Dita pa makina, automjeti përplas 2 persona me biçikletë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:07 22-09-2015 Dita pa makina, automjeti përplas 2 persona me biçikletë Foto ilustruese

Një makinë përplas dy persona me biçikletë.

Aksidenti ka ndodhur pranë Bankës së Shqipërisë. Ende nuk dihet identiteti i personave të plagosur ndërsa mësohet se ata janë jashtë rrezikut për jetën. Menjëherë janë njoftuar forcat policore dhe ambulanca. Aksidenti ndodh pikërisht në ditën e shpallur si ditën pa makina.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj celebron një çift në ditën pa makina (FOTO-VIDEO)
Kaos te Onkologjiku në QSUT, një paciente sulmon mjeken Silva Çeliku (Fotot nga vendngjarja) »
Article Logic
Execution time: 0.011162042617798
array(1) { ["section"]=> string(61) "dita-pa-makina-automjeti-perplas-2-persona-me-biciklete-21369" }