Ditë e dielë dhe me diell, presidenti Meta udhëton jashtë Tiranës me …

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:55 28-01-2018 Ditë e dielë dhe me diell, presidenti Meta udhëton jashtë Tiranës me …

Presidenti Ilir Meta ka shfrytëzuar ditët e fundjavës për të kaluar më shumë kohë me familjen e tij. 

Por nuk ka harruar të përshëndesë ndjekësit e tij në facebook me foto nga vendi ku ka shkuar. “Sot me Diellën tek "Diella" në Lezhë.”- shkruan presidenti, teksa shfaqet i buzëqeshur krah bashkëshortes se tij Monika,vajzës së vogël Era dhe Diellzës. 

Këtë ditë me diell presidenti ka preferuar të ikë jashtë Tiranës dhe larg politikës për pak orë.

27459102_1650276441685289_5206419912359983878_n_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095269680023193
array(1) { ["section"]=> string(74) "dite-e-diele-dhe-me-diell-presidenti-meta-udheton-jashte-tiranes-me-108251" }