Ditë e hidhur për Erdogan, ndahet nga jeta një prej njerëzve më të afërt

Publikuar tek: bota, më 17:26 09-01-2019 Ditë e hidhur për Erdogan, ndahet nga jeta një prej njerëzve më të afërt

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për presidenti turk, Rexhep Tayyip Erdogan.

Ai ka humbur dajën e tij, i cili ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare.

Ali Mutlu kurohej prej një kohe të gjatë në Pendik të Stambollit, po nuk ia ka dalë dot mbanë.

Në ceremoninë mortore morën pjesë shumë familjarë, por vetë Erdogani nuk ishte i pranishëm, si pasojë e angazhimeve të shumta.

0x0-baskan-erdoganin-vefat-eden-dayisi-ali-mutlu-topraga-verildi-1547039853329.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010560035705566
array(1) { ["section"]=> string(78) "dite-e-hidhur-per-erdogan-ndahet-nga-jeta-nje-prej-njerezve-me-te-afert-148114" }