“Ditë e keqe” për Blerim Destanin, ja çfarë i ka ndodhur aktorit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 07-10-2016 “Ditë e keqe” për Blerim Destanin, ja çfarë i ka ndodhur aktorit

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani duket se ka patur një ditë aspak të mirë sot.

Vetë aktori ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku tregon se i është prishur makina dhe është detyruar të thërrasë menjëherë mekanikët dhe të presë derisa makina të rregullohej.

“Ditë e Keqe” shkruan Destani bashkangjitur me foton ku pavarsisht problemit nuk duket edhe me aq humor të keq. 

blerim_destani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026926040649414
array(1) { ["section"]=> string(67) "dite-e-keqe-per-blerim-destanin-ja-cfare-i-ka-ndodhur-aktorit-55403" }