Ditë e lumtur për divën Inva Mula dhe princin e saj Anthony

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:04 01-09-2016 Ditë e lumtur për divën Inva Mula dhe princin e saj Anthony

Sopranoja shqiptare me famë botërore Inva Mula sot është ndoshta në ditën më të lumtur të saj pasi feston ditëlindjen e djalit, Anthony.

Me një foto bardh e zi që flet shumë, diva e muzikës e uron kështu djalin e saj. 

“Gëzuar ditëlindjen princi im”! urimit të saj i janë bashkuar edhe shumë shqiptarë që e ndjekin me fanatizëm çdo aktivitet në rrjetet sociale të sopranos për të mësuar kështu edhe për sukseset e saj të njëpasnjëshme në skenat mbarëbotërore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033846139907837
array(1) { ["section"]=> string(65) "dite-e-lumtur-per-diven-inva-mula-dhe-princin-e-saj-anthony-51529" }