Ditë e trishtë për Eugent Bushpepën, këngëtari humb babain

Publikuar tek: aktualitet, më 08:10 21-01-2019 Ditë e trishtë për Eugent Bushpepën, këngëtari humb babain

Sot është një ditë e trishtë për këngëtarin e njohur Eugent Bushpepa. Këngëtari ka humbur babain e tij.

Babai i këngëtari është ndarë nga jeta pas një aksidenti të rëndë në Tiranë, ku prej ditësh qendronte në koma.

Lajmin e bën me dije publicisti Gjergj Marku.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllime këngëtarit për këtë humbje.

Postimi i plotë nga Gjergj Marku:

SOT, per te ngushelluar artistin Gent BUSHPEPA dhe familjaret per ndarjen nga jeta te babait te tij!...

(Babai i kengetarit te njohur mirditas eshte ndare sot nga jeta pas nje aksidenti te rende ne Tirane, ku dhe qendronte ne koma prej ditesh.

Gjon Bushpepa ka qene drejtues ne disa sektore ne Mirdite dhe jo vetem. Prej vitesh jetonte familjarisht ne Tirane.

Ceremonia mortore ne RRESHEN.

Ngushellime te thella familjes per kete humbje te parakoheshme!)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 4 të vrarë në bulevard, sot 8 vite nga 21 JANARI
'I kanë a jo sytë në ballë', Rama publikon VIDEON dhe 'rrëfehet': Më duket gjëja më normale.... »
Article Logic
Execution time: 0.011543989181519
array(1) { ["section"]=> string(64) "dite-e-trishte-per-eugent-bushpepen-kengetari-humb-babain-149628" }