Ditë e veçantë në familjen Hoxha, vajza e Ermalit dhe Rezartës feston ditëlindjen (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:56 23-10-2019 Ditë e veçantë në familjen Hoxha, vajza e Ermalit dhe Rezartës feston ditëlindjen (VIDEO)

Sot në familjen Hoxha është një ditë e vecantë. Pasi vajza e Ermal Hoxhës dhe Rezarta Shkurtës feston ditëlindjen.

Hera mmbush 6 vjeç dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim nga prindërit e saj.

Ka qenë Rezarta, ajo që ka publikuar në Instastory disa video të viteve më parë që tregojnë edhe sa shumë ka ndryshuar Hera.

Përkrah videove ajo ka bërë një urim shumë special për vogëlushen, duke e falenderuar për gjithçka që ajo ju ka dhuruar.

“Faleminderit bebja jonë që na mësove dashurinë më të madhe në botë… Faleminderit për dashurinë që na dhuron çdo ditë! Të duam në pafundësi mami dhe babi”, ka shkruar Rezarta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021198034286499
array(1) { ["section"]=> string(93) "dite-e-vecante-ne-familjen-hoxha-vajza-e-ermalit-dhe-rezartes-feston-ditelindjen-video-183195" }