Ditë e veçantë për ekipin e KUKËSIT, Nexhipi i jep fund beqarisë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 22:51 31-08-2018 Ditë e veçantë për ekipin e KUKËSIT, Nexhipi i jep fund beqarisë (FOTO) Nderim Nexhipi

Një mbrëmje e veçantë kjo e sotmja për ish-lojtarin e Partizanit dhe tashmë drejtor i Kukësit, Nderim Nexhipi. 

Ish-futbollisti nga Maqedonia i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me partneren e tij, tashmë bashkëshorte.

E me këtë rast natyrisht që ai ka mbledhur të gjithë shokët edhe bashkëpunëtorët e tij të ngushtë te verilindorët. Në një foto të postuar në Instaram ai shfaqet së bashku me Ylli Shametin, Rrahman Hallaçi dhe Besart Musolli, në një mbrëmje mjaft festive.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021795988082886
array(1) { ["section"]=> string(75) "dite-e-vecante-per-ekipin-e-kukesit-nexhipi-i-jep-fund-beqarise-foto-132802" }