Ditë e veçantë për ish-deputetin e PD-së, falenderon PËRZEMËRSISHT dashamirësit e tij (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:17 23-08-2019 Ditë e veçantë për ish-deputetin e PD-së, falenderon PËRZEMËRSISHT dashamirësit e tij (FOTO) Foto nga njëra prej seancave parlamentare

23 gushti është një ditë e veçantë për ish-deputetin e Partisë Demokratike Klevis Balliun.

Ai feston sot 30-vjetorin e lindjes. Balliu ka marrë urime të shumta nga qindra vetë për këtë ditë dhe nuk ka nguruar t’i falenderojë përzemërisht.

‘’Të dashur miq.

Sot në 30 vjetorin tim, urimet tuaja me japin më shumë gëzim dhe kurajë për përkushtimin tim politik dhe njerëzor.

Me mirënjohje të thellë FALEMINDERIT!’’

klevis balliu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029145002365112
array(1) { ["section"]=> string(96) "dite-e-vecante-per-ish-deputetin-e-pd-se-falenderon-perzemersisht-dashamiresit-e-tij-foto-176129" }