Ditë e zezë për Shkodrën, pas efektivit të Bashkisë Covid-i i merr jetën dhe infermierit (EMRI-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:24 19-11-2020 Ditë e zezë për Shkodrën, pas efektivit të Bashkisë Covid-i i merr jetën dhe infermierit (EMRI-FOTO) Infermieri i ndjerë, Fran Kështeja

Rëndohet bilanci i viktimave nga Covid-19 mbrëmjen e sotme në Qarkun e Shkodrës.  

Pas një pacienti dhe efektivit të policisë së Bashkisë Shkodër, koronavirus i merr jetën infermierit që shërbente në qendrën shëndetësore Gril-Vrakë.

Bëhet fjalë për 59-vjeçarin, Fran Kështeja i cili nuk ka mundur të fitojë betejën me Covid-in. Kështeja ishte i shtruar prej ditësh

Situata e pandemisë në vend ka ardhur duke u përkeqësuar. Ministria e shëndetësisë raportoi sot 786 raste të reja dhe 11 humbje jete.


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha bën gafën e radhës prej 'matematicieni': 3 milionë shqiptarë, plus 5 milionë të tjerë në Kosovë...
Carlo Bollino 'PLAS' bombën në emision: Në 1999 kam parë Bashën në Kukës, mund të dëshmojë dhe Ilir Meta »
Article Logic
Execution time: 0.010895967483521
array(1) { ["section"]=> string(104) "dite-e-zeze-per-shkodren-pas-efektivit-te-bashkise-covid-i-i-merr-jeten-dhe-infermierit-emri-foto-228414" }