Ditë zie në familjen e deputetes socialiste, ndahet nga jeta babai i Klodiana Spahiut

Publikuar tek: aktualitet, më 10:06 27-01-2021 Ditë zie në familjen e deputetes socialiste, ndahet nga jeta babai i Klodiana Spahiut FotoArkive: Deputetja Klodiana Spahiu

Ditë zie në familjen e deputetes socialiste Klodiana Spahiu.

Ligjvënësja dhe doktoresha e njohur, njofton se është ndarë nga jeta babai i saj Fatmir Belegu.

“Me hidherim  ju njoftoj për humbjen e babait tim, Fatmir Belegu.

Sa shumë do na mungosh i Miri jonë.

Përgjithmon në zemrat tona!

Varrimi bëhet sot në orën 15:00, tek varrezat e vjetra”, shkruan deputetja Klodiana Saphiu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përplas me murin dhe vdiq shoqja pasagjere, arrestohet shoferja në Vlorë; Prangoset dhe 19 vjeçari me BMW që goditi për vdekje policin (EMRAT)
Nëndrejtori i ISHP ngre ALARMIN: Në Shqipëri po qarkullon një COVID ndryshe »
Article Logic
Execution time: 0.012084007263184
array(1) { ["section"]=> string(91) "dite-zie-ne-familjen-e-deputetes-socialiste-ndahet-nga-jeta-babai-i-klodiana-spahiut-236561" }