Ditë zie për Lionel Messin, humb njeriun e familjes

Publikuar tek: sport, më 19:12 24-02-2018 Ditë zie për Lionel Messin, humb njeriun e familjes

Futbollisti Lionel Messi ka humbur një njeri të familjes. 

Bëhet fjalë për gjyshin e tij 80-vjeçar i cili u diagnostifikua me një sëmundje të rrallë.

Gjyshi i futbollistit ishte dërguar në spital në Rosaroi, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Mësohet se ai jetonte vetëm në Argjentinë.

Të dy, gjyshja dhe gjyshi i Messit nga ana e nënës kanë qenë shumë të rëndësishëm për yllin e Barcelonës në fillim të karrierës së tij futbollistike, ka deklaruar më parë Messi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020071029663086
array(1) { ["section"]=> string(57) "dite-zie-per-lionel-messin-humb-njeriun-e-familjes-111344" }