Ditë zie për moderatorin shqiptar, humb njeriun e dashur të familjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 19-07-2019 Ditë zie për moderatorin shqiptar, humb njeriun e dashur të familjes

Flor Gjini është një ndër moderatorët e rinj më të sukseshëm të momentit.

Ai shfaqet çdo të dielë në spektaklin ‘E diell’ dhe së fundmi në ‘Pushime On Top’ përkrah Ori Nebiaj.

Mirëpo pak orë më parë, Flori ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram një lajm vërtet të trishtë.

Mësohet se është ndarë nga jeta gjyshja e tij, duke lënë një boshëllëk të madh te moderatori.

 ‘Kohët e fundit, e kemi pasur shumë të rallë ritualin tonë të masazhit, por e ndjej prekjen tënde gjyshe. Do më mungosh’, ka shkruar Flori.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30456209182739
array(1) { ["section"]=> string(74) "dite-zie-per-moderatorin-shqiptar-humb-njeriun-e-dashur-te-familjes-172693" }