Ditëlindja e Enver Hoxhës, Rezarta Shkurta publikon foton e rrallë të bashkëshoritit të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:32 16-10-2016 Ditëlindja e Enver Hoxhës, Rezarta Shkurta publikon foton e rrallë të bashkëshoritit të saj

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar sot një fotografi të rrallë të Enver Hoxhës me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën.

Publikimi i kësaj fotografie përkon me ditëlindjen e Hoxhës ndërsa këngëtarja kërkon që ndjekësit e saj në Instagram të mos e politizojnë.

“"16 Tetor Stergjyshi dhe babi Heres .Ps: Ky nuk eshte nje postim politik, kete ja le te tjereve ta bejne! Por nje kujtim familjar... Ata qe nuk e kuptojne dhe thyejn rregullat ketu ne faqen time, "shtepine time" sigurisht qe do bllokohen!", shkruan Rezarta.

Scresrtw4tdrthh45b5gdfnshot_1.jpg

sdfwetdfgdfgnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25064706802368
array(1) { ["section"]=> string(96) "ditelindja-e-enver-hoxhes-rezarta-shkurta-publikon-foton-e-rralle-te-bashkeshoritit-te-saj-56360" }