Ditëlindja e Michelle/ Emocionon Obama, publikon FOTON e para shumë viteve: Unë jam absolutisht i bindur për atë që je ti sot

Publikuar tek: bota, më 20:10 17-01-2019 Ditëlindja e Michelle/ Emocionon Obama, publikon FOTON e para shumë viteve: Unë jam absolutisht i bindur për atë që je ti sot

Sot për familjen Obama është një ditë e shënuar, pasi ish- zonja e parë Michelle Obama ka ditëlindjen.

Surprizën më të bukur mesa duket se Michell-it ia ka bërë bashkëshorti i saj, Barack Obama. Ai ka publikuar në rrjeti social ‘Twitter’ një foto ku shfaqen të dy të përqafuar shumë vite më parë.

Obama i dedikon dhe disa fjalë shumë të ëmbla Michell-it.

‘Unë e dija atë mënyrë që atëherë dhe unë jam absolutisht i bindur për atë që je ti sot. Gëzuar ditëlindjen!’, shkruan Barack Obama.

Screenshot_16.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011250019073486
array(1) { ["section"]=> string(129) "ditelindja-e-michelle-emocionon-obama-publikon-foton-e-para-shume-viteve-une-jam-absolutisht-i-bindur-per-ate-qe-je-ti-sot-149224" }