Ditëlindja e Monika Kryemadhit, festa zgjati edhe pas mesnate, zbulohen dy arsyet (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:57 10-04-2017 Ditëlindja e Monika Kryemadhit, festa zgjati edhe pas mesnate, zbulohen dy arsyet (FOTOT)

Duket se ditëlindja e deputetes së LSI-së, njëherësh bashkëshortja e kreut të Kuvendit, Monika Kryemadhi ka zgjatur edhe pas mesnate.

Atmosfera nuk është zbehur aspak sepse seritë e ditëlindjeve kanë vazhduar pas orës 24:00.

Kameramani që xhiron aktivitetet e LSI-së, si dhe një anëtare e LRI-së kanë festuar gjithashtu ditëlindjet. Ata janë argëtuar bashkë me të ftuarit e tjerë, si dhe kanë pozuar në shumë foto bashkë me çiftin Meta. Newsbomb.al ju sjell pak nga aftmosfera përmes këtyre fotove. 

 

2.jpg

 

1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094339847564697
array(1) { ["section"]=> string(91) "ditelindja-e-monika-kryemadhit-festa-zgjati-edhe-pas-mesnate-zbulohen-dy-arsyet-fotot-74669" }