Ditëlindja e veçantë e Dasara Karaiskajt në krahët e Damianos dhe torta gjigande (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:50 27-04-2016 Ditëlindja e veçantë e Dasara Karaiskajt në krahët e Damianos dhe torta gjigande (FOTOT) Gazetarja Dasara Karaiskaj dhe bashkëshorti i saj italian Damiano

Gazetarja Dasara Karaiskaj feston sot ditën e saj të lindjes. Pa shumë bujë e luks, por thjeshtësisht dhe e mbuluar nga dashuria. Kështu ka zgjedhur ta festojë gazetarja ditën e veçantë të lindjes.

Damiano, i pandashmi i saj italian, është kujdesur që t’ia bëjë sa më të paharrueshme gjithçka. Çifti ka shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit në natyrë dhe pastaj kanë preferuar të pijnë diçka në një bar.

Ajo që bie në sy është edhe torta gjigande dhe origjinale enkas për Dasarën. Në të shkruhet emri i emisionit të gazetares që mban gjithashtu emrin e saj ndërsa urimi është bërë në italisht nga bashkëshorti.

Sa vjeç mbush Dasara? “Nuk ka rëndesi sa vjet i ke… por si je”, thotë vetë ajo.

da1.jpg

da2.jpg

das3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084178447723389
array(1) { ["section"]=> string(92) "ditelindja-e-vecante-e-dasara-karaiskajt-ne-krahet-e-damianos-dhe-torta-gjigande-fotot-38843" }