Ditën punëtor krahu, natën shpërndarës droge në klube, arrestohet 26-vjeçari shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:35 20-02-2017 Ditën punëtor krahu, natën shpërndarës droge në klube, arrestohet 26-vjeçari shqiptar

Një 26 vjeçar shqiptar në Itali bënte dy punë në 24 orë. Gjatë ditës ai ishte punëtor i thjeshtë, ndërsa në darkë  shpërndarës droge në klubet e natës.

Por në momentin që s’e priste, 26 vjeçari shqiptar, Hamit Baja është arrestuar nga policia italiane. Në bodrumin e Hamitit, policia gjeti 75 gram kokainë të ndarë në disa doza gati për shitje. Shqiptari është arrestuar dhe pritet të marrë dënimin për veprën penale të trafikimit të lëndës narkotike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga Komisioni në Stadium, deputeti Bashkim Fino tashmë i pandalshëm pas shërimit (FOTO)
I dha fund jetës me fostoksinë, zbulohet arsyeja që çoi në vetëvrasjen e ish-kryetarit të komunës në Dibër »
Article Logic
Execution time: 0.011078834533691
array(1) { ["section"]=> string(89) "diten-punetor-krahu-naten-shperndares-droge-ne-klube-arrestohet-26-vjecari-shqiptar-69353" }