Diva Inva Mula zbret në aeroport, e presin me lule

Publikuar tek: kulture-art, më 12:42 23-03-2016 Diva Inva Mula zbret në aeroport, e presin me lule

Sopranoja e madhe shqiptare me famë botërore, Inva Mula mbrëmë ka zbritur në aeroportin e New York ku është pritur nga adhuruesit e saj.

Sopranoja ka marrë lule me të vënë këmbën në tokë dhe një gjë e tillë e ka emocionuar fort, ndonëse tanimë është mësuar me kësisoj surprizash mirsëardhjeje anë e mbanë ku ajo shkel.

Diva ka vazhduar rrugën e lumtur dhe e mirëpritur ndërsa mban përdore vogëlushen e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0224769115448
array(1) { ["section"]=> string(55) "diva-inva-mula-zbret-ne-aeroport-e-presin-me-lule-35805" }