Divjakë, ish-sekretari i Partisë Socialiste denoncon vëllain e kandidatit të PS, Fredi Kokoneshi për dhunë

Publikuar tek: politike, më 19:51 04-05-2015 Divjakë, ish-sekretari i Partisë Socialiste denoncon vëllain e kandidatit të PS, Fredi Kokoneshi për dhunë Kryetari i Bashkisë Divjakë Ferdi Kokoneshi

Ish-sekretari i Partisë Socialiste në Divjakë, Berti Mane ka denoncuar në polici Loni Kokoneshin, vëllain e kandidatit për kryetar bashkie nga Partia Socialiste, Fredi Kokoneshi.

Sipas Manes, Vëllai i Fredi Kokoneshit ka ushtruar dhunë ndaj tij pas akuzave që Mane ka bërë ndaj Kokoneshit. Ish-sekretari i PS Berti Mane tha se Fredi Kokoneshi është i kërkuar në Itali për prostitucion si dhe ka shpërdoruar detyrën disa herë si kryetar Bashkie i Divjakës. Mone u shpreh se ky rast është i përsëritur dhe se ka denoncuar disa herë në polici.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091900825500488
array(1) { ["section"]=> string(110) "divjake-ish-sekretari-i-partise-socialiste-denoncon-vellain-e-kandidatit-te-ps-fredi-kokoneshi-per-dhune-10364" }