Divorcohet nga bashkëshorti? Flet gazetarja: I kam miq drejtuesit e portaleve, askush nuk më…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:39 18-04-2019 Divorcohet nga bashkëshorti? Flet gazetarja: I kam miq drejtuesit e portaleve, askush nuk më…

E enjtja në programin e përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv iu dedikua familjes. Moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën në studio gazetaren e njohur Dasara Karaiskaj.

Përtej intervistave dhe jetës së saj publike, u njohëm më shumë më statusin si nënë dhe marrëdhenien që ka me vajzën Klarisa. Teksa shikonin disa foto të familjes së saj të bukur, nuk mund të mungonte nga biseda diskutimi i ditëvë të fundit rreth ‘divorcit’. Shumë media online u kapën më një batutë të saj televizive për të shkruajtur se ishte ndarë nga partneri italian.

‘Dua ta them, shumicën e drejtuesve të portaleve i njoh, i kam miq, kolegë. Asnjëri nuk i ra telefonit tim, dëgjo Dasara si qëndron e vërteta. Askush nuk e bëri…- tha ajo.

Ermali kërkon të zbuloj nëse ajo e di arsyen e kesaj qasje ndaj imazhit të saj teksa ajo vijon:

‘Edhe unë dua ta di, përse nuk e bëjnë me mua? Nuk i vë dot emër’.

A e mërziti ky lajm partnerin e të afërmit? Do dëshironte që vajza të bëhej pjese e televizionit? Zbuloni një Dasarë larg ekranit, në intervistën e mëposhtme.

LAJMI NË: http://www.intv.al/trokit-si-ka-mundesi-divorci-i-gazetares-i-kam-miq-drejtuesit-e-portaleve-askush-nuk-me-video-91729?fbclid=IwAR1z2yN8I3srFpQZ7CRvgsMCDjvMRSOVd_yMX089CiO3VnpUadVHfkr5Vxg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078397035598755
array(1) { ["section"]=> string(96) "divorcohet-nga-bashkeshorti-flet-gazetarja-i-kam-miq-drejtuesit-e-portaleve-askush-nuk-me-160958" }