DJ i njohur ‘harron’ koronavirusin, spërkat publikun me alkool (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:52 02-08-2020 DJ i njohur ‘harron’ koronavirusin, spërkat publikun me alkool (VIDEO)

Performanca muzikore e dyshes DJ Castizos në një lokal në Malaga, ka zemëruar tej mase mediat spanjolle, pasi DJ i njohur Fali Sotomayor i ka spërkatur me alkool të pranishmit.

Kjo ngjarje është shënuar pak orë pasi Spanja raportoi një shtim të numrit të infektimeve dhe viktimave nga COVID-19.

“Marr përgjegjësi të plota për incidentin dhe ndihem i turpëruar nga sjellja ime. Kokun Ocean Club nuk është në asnjë mënyrë përgjegjëse për veprimet tona dhe ka punuar shumë për të respektuar distancimin social. I kërkoj falje mijëra kolegëve, artistëve dhe publikut që janë mërzitur nga ky veprim”, u shpreh i penduar DJ Sotomayor pas veprimit skandaloz.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092968940734863
array(1) { ["section"]=> string(72) "dj-i-njohur-harron-koronavirusin-sperkat-publikun-me-alkool-video-215872" }