Dj Sardi merr në prehër Arilenën dhe e puth në qafë, Alketa i pyet se çfarë po bëjnë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 09-12-2015 Dj Sardi merr në prehër Arilenën dhe e puth në qafë, Alketa i pyet se çfarë po bëjnë (FOTO)

Një moment, teksa Dj Sardi duket sikur puth në qafë Arilenën, ka nxitur dyshimet e moderatores Alketa Vejsiu e cila pyet se çfarë po bëjnë.

Dj Sardi e ka marrë në prehër këngëtaren dhe i ka hedhur duart rreth belit. Fotoja është shkrepur jashtë skenës dhe duket se nuk ka të bëjë me një numër baleti, edhe pse Dj Sardi nuk kërcen me Arilenën por me Irenën, ndërsa Arilena kërcen me Labin.

Nuk dihet nëse kjo skenë është një tjetër provokim i produksionit të ‘’Dance with me’’ që kanë arritur të qëndrojnë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, edhe me sherrin Robert Aliaj-Valbona Selimllari, thëniet e Albi Nakos për Labin që del me balerinin, komentet e Aliajt për Ceken e Markelën etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034558057785034
array(1) { ["section"]=> string(94) "dj-sardi-merr-ne-preher-arilenen-dhe-e-puth-ne-qafe-alketa-i-pyet-se-cfare-po-bejne-foto-27315" }