Dj Sardi rrëfen se si e ngacmojnë gocat dhe nuk është diçka e zakonshme (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 27-10-2016

#Hangover me @roza_lati : Ja si e ngacmojne gocat @[email protected] dhe @mcnradioalbania

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on

Dj Sardi i ftuar në emisionin e Roza Latit ka rrëfyer se si e ngacmojnë femrat, dhe nuk është diçka normale.

I pyetur nga Roza ai ka treguar një rast kur një gocë e ka ngacmuar duke e kapur nga by**t. DJ Sardi është ndër më të njohurit dhe të pëlqyerit në Shqipëri, veçanërisht nga rinia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023075103759766
array(1) { ["section"]=> string(83) "dj-sardi-rrefen-se-si-e-ngacmojne-gocat-dhe-nuk-eshte-dicka-e-zakonshme-video-57593" }