Djali befason vajzën në Elbasan, spekatakolare si i propozon për martesë në lokal (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:17 08-02-2018 Djali befason vajzën në Elbasan, spekatakolare si i propozon për martesë në lokal (VIDEO)

Një djalë nuk ka pritur më shumë, por ka shfrytëzuar një party të organizuar në një lokal në Elbasan për t’i propozuar të dashurës së tij për martesë.

Në këtë video të ndarë në rrjetet sociale nga blogeri Olti Curri, shfaqet djaloshi i cili i ulet në gjunjë vajzës së tij të zemrës dhe i ofron unazën e martesës.

Vajza ka mbetur e befasuar dhe sigurisht pas kësaj surprize, fatlumja i është përgjigjur me një “PO” të madhe.

Kjo situtuatë ka ndezur edhe më shumë atmosferën në party-n që po organizohej në një nga lokalet e Elbasanit.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013426065444946
array(1) { ["section"]=> string(93) "djali-befason-vajzen-ne-elbasan-spekatakolare-si-i-propozon-per-martese-ne-lokal-video-109535" }