Djali feston 1-vjetorin, Elisa Spiropali publikon foton e ëmbël: Ka mama çun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 20-01-2021 Djali feston 1-vjetorin, Elisa Spiropali publikon foton e ëmbël: Ka mama çun

Për ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali dita e sotme është e veçantë, pasi djali i saj feston një vjetorin.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë të mungonte urimi dhe fotot e ëmbla.

Vetëm pak minuta më parë ministrja ka postuar një foto në rrjetet sociale, teksa shihet duke puthur djalin e saj Kren në ballë, ndërsa mbrapa shihen tullumbacet ku shkruhet “ditëlindje”.

“Ka mama çun Kren 1”, shkruan ajo në postim, teksa e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Kujtojmë që Elisa Spiropali është nëna e dy fëmijëve, një vajze me ermin Nalta dhe djalin Kren.

Screenshot_14.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Takimi i dashurisë nuk shkon siç duhet në emisionin kosovar, dy të rinjtë sulmohen nga qentë (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011653184890747
array(1) { ["section"]=> string(81) "djali-feston-1-vjetorin-elisa-spiropali-publikon-foton-e-embel-ka-mama-cun-235757" }