Djali i Ardit Gjebreas foto me Luanën, mediat: Janë të lidhur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 02-01-2016 Djali i Ardit Gjebreas foto me Luanën, mediat: Janë të lidhur

Ka mjaftuar një foto e hedhur në instagram nga Jon Gjebrea, djali i moderatorit Ardit Gjebrea, që mediat të ‘zbulojnë’ të dashurën e tij.

Bëhet fjalë për bukuroshen Luana Vjollca, më të cilën Joni ka pozuar dhe ka publikuar këtë foto në profilin e tij në rrjetin social.

Ndonëse foto duket normale për dy miq, në media kanë filluar të qarkullojnë lajme se mes tyre ekziston një romancë dhe kjo duke ju referuar burime pranë miqve të Jonit dhe Luanës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021892070770264
array(1) { ["section"]=> string(65) "djali-i-ardit-gjebreas-foto-me-luanen-mediat-jane-te-lidhur-29007" }