Djali i biznesmenit shqiptar me makinë ‘të frikshme’ në Tiranë, vlera e saj marramendëse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 02-12-2016 Djali i biznesmenit shqiptar me makinë ‘të frikshme’ në Tiranë, vlera e saj marramendëse (FOTO) Foto: Speedhunters

Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit Irfan Hysenbelliu, ka bërë të tijën një makinë me vlerë shumë të lartë.

Hysenbelliu ka publikuar në rrjetet sociale foto të makinës “McLaren 570s”. Çmimi i kësaj makine që ka dalë në treg një vit më parë arrin deri në 180 mijë dollarë.

24 vjeçari nuk ka bërë asnjë koment por ka postuar vetëm foton në profilin e tij në ‘Snapchat’.

Fatmir Hysenbelliu ka patur disa eksperienca si futbollist në klubet e Tiranës, Dinamos dhe Partizanit, ai ka qenë gjithashtu në vëmendje të mediave rozë për shkak të lidhjes të dikurshme me këngëtaren Anxhelina Hadërgjonaj.

15267911_1403509509659327_7523026008057590522_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071578025817871
array(1) { ["section"]=> string(96) "djali-i-biznesmenit-shqiptar-me-makine-te-frikshme-ne-tirane-vlera-e-saj-marramendese-foto-61421" }