Djali i deputetit socialist i futet muzikës, publikon VIDEOKLIPIN seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:56 16-07-2019 Djali i deputetit socialist i futet muzikës, publikon VIDEOKLIPIN seksi

Djali i deputeti të Partisë Socialiste, Fidel Ylli duket se i është futur rrugës së muzikës.

Tre ditë më parë ai ka publikuar videoklipin e tij të parë, të cilin e ka xhiruar në bregdetin e Sarandës dhe Vlorës.

Ajo çfarë vihet re është se klipi është shumë i nxehtë, pasi në të paraqiten shumë vajza seksi, që provokojnë herë pas here të veshura me bikini.

‘Look Back’ titullohet kënga, e cila është shkruar nga vetë ai dhe pritet të kthehet në një hit veror.

Djali i deputetit ka zgjedhur për emrin e artit Big Cruz, kjo sepse ai është rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është më afër gjuhës ndërkombëtare.

Mesa duket kjo këngë e ka rikthyer Big Cruz në vendlindje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ku i ke c*cat?', Aulona Musta sherr me ndjekësen
'I lutesha zotit të më ndihmonte', Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar »
Article Logic
Execution time: 0.010426998138428
array(1) { ["section"]=> string(77) "djali-i-deputetit-socialist-i-futet-muzikes-publikon-videoklipin-seksi-172408" }