Djali i deputetit të ndjerë Xhindi bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë një vajzë: E mira e gjysh Fatmirit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:47 14-07-2019 Djali i deputetit të ndjerë Xhindi bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë një vajzë: E mira e gjysh Fatmirit

Amarildo Xhindi, djalit i deputetit të PS-së, Fatmir Xhindi është bërë ditën e sotme baba për herë të parë.

Mësohet se në jetë ka ardhur një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Ka qenë vetë Amarildo që e ka bërë publike foton e vogëlushes duke e quajtur ‘E mira e gjysh Fatmirit’.

Kujtojmë që deputeti i PS, Xhindi u vra në 2 maj të vitit 2009 dhe vrasja e tij ka mbetur ende mister.

Screenshot_16.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071690082550049
array(1) { ["section"]=> string(116) "djali-i-deputetit-te-ndjere-xhindi-behet-baba-per-here-te-pare-vjen-ne-jete-nje-vajze-e-mira-e-gjysh-fatmirit-172207" }