Djali i Ermalit mbush tre vjeç, ja ç’i bën Joelit humoristi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:02 30-09-2016 Djali i Ermalit mbush tre vjeç, ja ç’i bën Joelit humoristi

Djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës ka mbushur plot tre vite nga ardhja e tij në jetë. 

Ermali tepër i lumtur për të birin e ka marr në krahë dhe e ka hedhur në ajër. Joeli është fëmija i parë i dy personazheve tepër të dashur për publikun. 

joeli.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13370585441589
array(1) { ["section"]=> string(64) "djali-i-ermalit-mbush-tre-vjec-ja-c-i-ben-joelit-humoristi-54664" }