Djali i Fullanit nxjerr ‘’Ferrarin’’ dhe i thotë një vajze ‘’Jo’’(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:32 04-03-2016 Djali i Fullanit nxjerr ‘’Ferrarin’’ dhe i thotë një vajze ‘’Jo’’(FOTO)

Erik Fullani djali i ish-guvernatorit të BSH, Ardian Fullani është përfolur shpesh për jetën e tij luksoze ku edhe djersët i fshinte me euro por është përfolur edhe për transformimin e tij fizik.

Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe kësaj here ka publikuar një foto ku shfaqet me “gocën” e tij siç e quan ai Ferrarin e tij të kuq. I veshur sportiv, me të zeza Eriku duket në formë mjaft të mirë.

‘’Jo goc jo’’, shkruan Fullani për ‘’kokëkuqen’’ e tij…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022082090377808
array(1) { ["section"]=> string(68) "djali-i-fullanit-nxjerr-ferrarin-dhe-i-thote-nje-vajze-jo-foto-34233" }