Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos sjell të dashurën e tij të huaj për Shën Valentin në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:45 13-02-2017 Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos sjell të dashurën e tij të huaj për Shën Valentin në Tiranë (FOTOT)

Anthony, djaloshi i artistëve të famshëm shqiptarë po jeton ditë të lumtura.

I biri i sopranos me famë botërore Inva Mula dhe kantautorit të suksesshëm Pirro Çako është i dashuruar me një bionde bukuroshe. Pasi u shfaqën publikisht si çift në rrjetet sociale, Anthony ka menduar t’i bëjë të dashurës një dhuratë speciale për ditën e të dashuruarve.

Ai e ka sjellë për Shën Valentin në Tiranë. Këtu me siguri ai do e prezantojë me të atin dhe gjyshërit, e do i tregojë veçantitë e kryeqytetit tonë. Me sa duket lidhja është jo pak serioze./revistawho.com/

mkyj.png

 o.jpgoil.jpgop.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019929885864258
array(1) { ["section"]=> string(106) "djali-i-inva-mules-dhe-pirro-cakos-sjell-te-dashuren-e-tij-te-huaj-per-shen-valentin-ne-tirane-fotot-68622" }