Djali i ish-guvernatorit Fullani ka ditëlindjen, merr shokët dhe shikoni se ku shkon (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 12-12-2015 Djali i ish-guvernatorit Fullani ka ditëlindjen, merr shokët dhe shikoni se ku shkon (FOTO)

Erik Fullani është përmendur kohët e fundit nga media shqiptare për ndryshimin e tij drastik në paraqitje, për shkak të humbjes së madhe në peshë. Edhe pse me një trup elegant e të tonifikuar, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani nuk heq dorë nga shijet e tij të hershme: një darkë e shijshme, me miq të mirë.

Ditëlindja e tij duket se ka shërbyer si një rast i mirë edhe për të kthyer nga një gotë verë të bardhë, para makaronave dhe prodhimeve të detit.

‘’Shumë urime për mua. Shumë dashuri!’’, shkruan me këtë rast Fullani mbi foton e miqve, të cilët po si ai e ngrenë gotën në shenjë urimi.

erikfullaniok

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parukieria më e lumtur në Shqipëri, merr “Fletë Nderi” nga Rama: Ja pra të dashur shokë e shoqe
Shakohoxha rrugëve të Parisit: Gati për shortin.Të gjithë na duan, të gjithë i duam! »
Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(94) "djali-i-ish-guvernatorit-fullani-ka-ditelindjen-merr-shoket-dhe-shikoni-se-ku-shkon-foto-27588" }