Djali i ish-ministrit, kush është i ndaluari në Itali bashkë me Valdrin Pjetrin

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 13-08-2019 Djali i ish-ministrit, kush është i ndaluari në Itali bashkë me Valdrin Pjetrin

Ditën e sotme sekretari i Pergjithshem i PD-se, Gazmend Bardhi publikoi disa dokumenta mbi ndalimin e Valtrin Pjetrit në Itali.

Në këto dokumenta shfaqet dhe emri i Altin Dodës, i cili thuhet se është arrestuar së bashku me Valdrin Pjetrin më 27 janar 2003.

Burime për RTV Ora kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për koordinatorin e PS në njësinë 3 në Tiranë, njëherazi është dhe djali i ish ministrit të Industrisë dhe Energjetikës Viktor Dodës.

Sipas burimeve Doda ka qenë një nga bashkëpunëtorët më të afërt të Valdrin Pjetrit në zyrën e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme.

altin-doda.jpg

altin-doda2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024103879928589
array(1) { ["section"]=> string(85) "djali-i-ish-ministrit-kush-eshte-i-ndaluari-ne-itali-bashke-me-valdrin-pjetrin-175232" }