Djali i këngëtares shqiptare emocionon pafund të ëmën me këtë mesazh në video, surprizohen edhe ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:43 06-02-2017

???Princi mamit vet ❤️❤️❤️

A video posted by Anjeza Branka (@anjezabranka) on

Djali i këngëtares se njohur shqiptare, Lorenzo i Anjeza Brankës ka emocionuar së tepërmi të ëmën në këtë video mesazh ku i thotë se do i sjellë shumë të ardhura dhe se ajo s’do plaket kurrë.

Mënyra se si e shpjegon Lorenzo i vogël gjithë këtë është pikante dhe ka surprizuar edhe ndjekësit e Anjezës.

Për më tepër, ndiqeni si më sipër!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031190872192383
array(1) { ["section"]=> string(110) "djali-i-kengetares-shqiptare-emocionon-pafund-te-emen-me-kete-mesazh-ne-video-surprizohen-edhe-ndjekesit-67882" }