Djali i kryeministrit, Gregor Rama i lumtur në krahët e një vajze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 14-04-2016 Djali i kryeministrit, Gregor Rama i lumtur në krahët e një vajze

Teksa e gjithë Shqipëria sot po merret me syzet e tij, duket se zhurma "online" se ka shqetësuar aspak Gregor Ramën. Djali i Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, është parë sot më i buzëqeshur se kurrë në shoqëri të ëmbël. Gregu është ulur në kafene, e më pas ka bërë dhe një shtëtitje me një vajzë shumë simpatike. Ajo që ka rënë në sy, është se dy të rinjtë shihen gjithë kohës të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit. Mos mendoni se vetëm ne njerëzit e thjeshtë, kemi të drejtë ta shijojmë Tiranën në këto ditë të bukura pranvere. Dimë se djali i kryeministrit i dashuron shëtitjet në këmbë, e me siguri ato duhet t'i shijojë shumë më shumë në një shoqëri kaq të mirë. (Who)

12969197_10206215342085803_477372496_n.jpg

13020504_10206215342045802_47618262_n.jpg

13023446_10206215341805796_583859443_n.jpg

12987927_10206215341845797_1995670426_n.jpg

13020261_10206215341885798_313611969_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023753881454468
array(1) { ["section"]=> string(70) "djali-i-kryeministrit-gregor-rama-i-lumtur-ne-krahet-e-nje-vajze-37702" }