Djali i kryeministrit Rama publikon foto krejt i vetëm, habit me diçiturën: I mbyllur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:10 16-01-2020 Djali i kryeministrit Rama publikon foto krejt i vetëm, habit me diçiturën: I mbyllur

Greg Rama Djali i kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në rrjetin social instagram në të cilën shfaqet krejt i vetëm dhe nga fotoja duket se është realizuar në ekspozitën që ai ka mbajtur disa kohë më parë.

 Ajo që ka tërhequr vëmendje është diçitura që ka vendosur në foto, në të cilën shkruan “I mbyllur”. Nuk dihet se çfarë ka dashur të tregojë djali i Ramës me këtë diçiturë por kujtojmë se ekspozita e tij tërhoqi jo pak vëmendje, ndoshta ky është një sinjal për një tjetër projekt në të ardhmen.

ooooooooooooooooooooo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094971656799316
array(1) { ["section"]=> string(90) "djali-i-kryeministrit-rama-publikon-foto-krejt-i-vetem-habit-me-dicituren-i-mbyllur-192276" }