Djali i manjatit të medias shqiptare, 25 vjeçari që “noton në para” darkë me Pamela Anderson, çfarë shkruan ylli botëror

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:30 07-05-2017 Djali i manjatit të medias shqiptare, 25 vjeçari që “noton në para” darkë me Pamela Anderson, çfarë shkruan ylli botëror

Biznesmeni i suksesshëm shqiptar 25 vjeçari Fatmir Hysenbelliu, djali i manjatit të medias shqiptare Irfan Hysenbelliu, ka kaluar një mbrëmje mjaft të veçantë nën shoqërinë e një prej ikonave të kinematografisë botërore dhe njëkohësisht modelen seksi Pamela Anderson.

Hysenbelliu dhe Anderson kanë qenë në një darkë dhe ishte seksimboli ajo që postoi në "Instagram" foton nga darka romantikë përkrah tij. Pjesë e kësaj darke është bërë edhe Algen Nikolla, ish-konkurrent i “Big Brother”.

Kjo darkë ishte e shoqëruar me shampanjë dhe qirinj në tryezën e tyre. Mesa duket aktorja e ka shijuar këtë mbrëmje aq shumë, sa në foton e postuar ka shkruar "Faleminderit".

pam.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071148872375488
array(1) { ["section"]=> string(122) "djali-i-manjatit-te-medias-shqiptare-25-vjecari-qe-noton-ne-para-darke-me-pamela-anderson-cfare-shkruan-ylli-boteror-77771" }