Djali i manjatit të medias shqiptare i ‘tërbon’ të gjithë, e nis fundjavën duke ngarë këtë makinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 20-04-2019 Djali i manjatit të medias shqiptare i ‘tërbon’ të gjithë, e nis fundjavën duke ngarë këtë makinë

Biznesmeni i ri, Fatmir Hysenbelliu, djali i manjatit të medias shqiptare Irfan Hysenbelliu, njihet për jetën e tij të luksit.

Para pak momentesh, Fatmiri është shfaqur me këto makina duke ‘tërbuar’ të gjithë ndjekësit në Instagram.

‘Fundjavë’ shkruan i riu, por të gjitha komentet, kanë shkuar për makinën 'Mclaren' si dhe makinën tjetër pas saj tip' Benz G Class', të dyja në pronësi të Fatmirit. Makinat e tij kushtojnë mbi gjysmë milion dollarë dhe biznesmeni i ri, ka rrëfyer shpesh mediatikisht për pasionin e tij për makinat e shtrenjta.

Screenshot_10.jpg

 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044287919998169
array(1) { ["section"]=> string(101) "djali-i-manjatit-te-medias-shqiptare-i-terbon-te-gjithe-e-nis-fundjaven-duke-ngare-kete-makine-161173" }