Djali i politikanit RRIHET nga 30 persona, përfundon me plagë të rënda në spital (EMRI)

Publikuar tek: rajon, më 09:55 23-02-2021 Djali i politikanit RRIHET nga 30 persona, përfundon me plagë të rënda në spital (EMRI) Foto ilustruese

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa po dilte nga shkolla në Llapnasellë të Graçanicës.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes një njoftimi zyrtar.

Sipas policisë, si pasojë e rrahjes, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për mjekim në Spitalin e Graçanicës.

Për këtë rast, deri tani janë arrestuar shtatë persona të dyshuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trafikim droge, shkatërrohen dy grupe kriminale në Itali, të arrestuar edhe dy shqiptarë (DETAJE)
I përfshirë në grupin kriminal të drogës në Itali, kush është shqiptari i arrestuar në Fier (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013478994369507
array(1) { ["section"]=> string(91) "djali-i-politikanit-rrihet-nga-30-persona-perfundon-me-plage-te-renda-ne-spital-emri-239884" }