Djali i politikanit të njohur shqiptar bëhet model: Njihni Davidin (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 07-11-2016 Djali i politikanit të njohur shqiptar bëhet model: Njihni Davidin (FOTOT)

Ndoshta ky është rasti tipik kur djali ia kalon babait, për famë. Por është ende herët për ta thënë, shkruan revista “Who”.

I biri i një politikani shqiptar, ka nisur ecjen në rrugën e duhur për t’u bërë model i njohur. Ky është djali i Dritan Priftit, më i madhi mes 2 vëllezërve dhe një motre. Quhet David, është bukurosh dhe pozon si një profesionist përpara aparatit fotografik. Siç e shihni edhe nga fotot, ai tanimë ka nisur set-et si një model i vërtetë.

p.jpg

p1.jpg

2.jpg

p3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027842998504639
array(1) { ["section"]=> string(77) "djali-i-politikanit-te-njohur-shqiptar-behet-model-njihni-davidin-fotot-58659" }