Djali i saj ka ditëlindjen, Eni Çobani e emocionuar i dedikon disa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:38 13-12-2016 Djali i saj ka ditëlindjen, Eni Çobani e emocionuar i dedikon disa fjalë

Avokatia e njohur Eni Çobani, e ka nisur ditën plot emocion sot.

Djali i saj Aldi feston 18 vjetorin e lindjes, ndërkohë Çobani e emocionuar i dedikon disa fjalë.

Teksa i uron ditëlindjen avokatia kujton me nostalgji momentin e parë që ka parë djalin dhe e ka marrë në krahë atë.

“Si sot 18 vjet me pare syte me pane mrekulline,duart mu mbushen me pasuri veshet me degjuan muziken me te bukur ne bote zerin tend BIRI IM.Ti je lumturia,dashuria qe me bere NENE dhe me dhe te kuptoja qe ne kete bote ja vlen te jetosh dhe sakrifikosh per te pasur nje djale si ty.Te uroj BIRI IM fat,mbaresi,dhe mu befsh plak me mjeker dhe u shtofsh sa me shume.Je krenaria e mamit tend ALDI IM” shkruan Çobani.

eni_cobani6.jpg

eni_cobani2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072441101074219
array(1) { ["section"]=> string(77) "djali-i-saj-ka-ditelindjen-eni-cobani-e-emocionuar-i-dedikon-disa-fjale-62493" }